.

.

Кина Сенка Игра Кинеска Опера Фото Дрвена Фото Рамка Маса Дисплеј

Кина Сенка Игра Кинеска Опера Фото Дрвена Фото Рамка Маса Дисплеј

Вреднување на стоката:

DEN 343.20
Пристапност
Во достапна форма

Големина : Одговара На 10,2 х 15,2 см (4 х 6 инчи) Слики.Класификација : Рамковна Карактеристика : - Традиционално дизајнирана рамка со неверојатна издржливост. - Полиран стаклен преден дел дава јасен поглед на вашата слика и го зачувува животот на вашата фотографија. - Исклучително внимателно спакувано за да се осигура дека ќе пристигне безбедно.Материјал : рамката е направена од дрво. И има Парче Акрилик ( ПММА ) пред рамката за да ја заштитите Вашата Слика Количина На Пакет : 1 х Рамкаовој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Кина Сенка Игра Кинеска Опера Фото Дрвена Фото Рамка Маса Дисплеј.

Главните карактеристики

Избор на клиент