.

.

Виножито Бои Ајлајнер Лепак Пенкало Во Усна Лагер Долготраен Водоотпорен Ајлајнер

Виножито Бои Ајлајнер Лепак Пенкало Во Усна Лагер Долготраен Водоотпорен Ајлајнер

Вреднување на стоката:

DEN 148.80
Пристапност
Во достапна форма

Нашиот ајлајнер има формула за брзо сушење, водоотпорна за да се осигура дека вашата шминка останува долготрајна и полна со боја во текот на денот. погледнете го овој ајлајнер за украсување на очите и направете ја шминката за очи попривлечна за секоја пригода. Тоа е совршен подарок за себе, вашето семејство, љубовници и пријатели На Божиќ, роденден, Денот на Вљубените, Ноќта на Вештерките и други празници. Лесно со отстранувач на шминка, брзо и чисто, никогаш не грижете се .Исто така, може да се отстрани со топла вода, а потоа нежно исчистете со масло за чистење. Нашиот производ е убав и дека сме сигурни дека ќе ви се допадне. Производот може да биде оштетен За време на пратката,ако сте ја примиле скршената стока или не сте задоволни со нашиот производ.Ние ќе ви понудиме решение за вас. 10 бои на виножито пенкало за лепило за очи 2 во 1 лагер за усни долготраен водоотпорен ајлајнерР. Материјал : АБСр. Боја : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) р. тежина На Пакувањето : 15грр., (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) 10 Бои На Виножито Пенкало За Лепило За Очи 2 Во 1 Лагер За Усни Долготраен Водоотпорен Ајлајнер.

Главните карактеристики

Избор на клиент