.

.

Двобоен Титаниумски Прстен Бенд Свадба Стерлинг Сребро

Двобоен Титаниумски Прстен Бенд Свадба Стерлинг Сребро

Вреднување на стоката:

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Титаниум Стерлинг Сребрена Инлеј Келтски Јазол Рамен 8мм Полиран бенд. Заврши : Полиран|Бенд Ширина : 8 мм / Функција : Никел Слободен|Материјал : Основно : Титаниум|Точка Тежина У/М : гм|Гравирање : Да|Тип На Производ : Накит|Накит Тип : Прстени|Продадени По Единица : Секој|Материјал : Инлеј : Стерлинг Сребро|Материјал : Примарна Боја : Двобоен|Прстен Тип : Свадба Бендови Висококвалитетен Накит и Услуга. 30-Дневна Гаранција За Враќање На Парите. Ставка Во Кутија За Подароци. Бесплатен превозот во НАС. Мода Фенси Прстен.

Главните карактеристики

Избор на клиент