.

.

Машки Про Стандард Црна Лас Вегас Индијана Џонс: Крадците Хибрид Ткаени Целосна Поштенски Качулка

Машки Про Стандард Црна Лас Вегас Индијана Џонс: Крадците Хибрид Ткаени Целосна Поштенски Качулка

Вреднување на стоката:

DEN 2079.84
Пристапност
Во достапна форма

Потврдете ја вашата фандом секој пат кога ќе ја фрлите Оваа Хибридна Ткаена качулка. Со повеќе Лас Вегас Индијана џонс : Крадците графика украсување на ткаенина, Овој Про Стандард полн патент брзо ќе стане првото нешто што ќе се постигне за кога ќе пристигнат поладни температури. Осигурајте се дека на денот на играта, никој не ја доведува во прашање вашата лас Вегас Индијана џонс : Крадците верност со слоевитост во изглед заврши со овој дуксер. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Со качулка. Машинско перење, сува сува ниска. Долг ракав. Официјално лиценциран. Материјал : 50% Памук/50% Полиестер. Бренд : Про Стандард. Два предни џебови. Увезени. Везена графика. Отвори за воздух под пазувите. Полн Патент. Топлина запечатени графика.

Главните карактеристики

Избор на клиент