.

.

Вајоминг Каубојс Метал Амблем, МЕУ081

Вајоминг Каубојс Метал Амблем, МЕУ081

Вреднување на стоката:

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Возете со стил со вашиот омилен тим НА NCAA како украс на хаубата. Ќе зборувате за задната страна со овој трендовски, метален амблем. Се што ви треба за да го инсталирате овој амблем е вклучено. Навистина е лесно како отворање на пакувањето, лупење на лентата и ставање украс на вашето возило. Метален Амблем ВО Вајоминг, МЕУ081 : метален автоматски амблем може да се нанесе на возило или на која било друга тврда површина со автомобилската ЛЕНТА 3М вклучена на амблемот. Може да се отстрани без оштетување на бојата или површината и Е заштитена СО УВ. Околу 4 "х 3".

Главните карактеристики

Избор на клиент