.

.

Ханес Машки Пуловер Екосмарт Дуксер Со Качулка, Бел, Голем

Ханес Машки Пуловер Екосмарт Дуксер Со Качулка, Бел, Голем

Вреднување на стоката:

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Зошто гужва со патент само повлечете ја оваа средна тежина 7,8-О дуксер од руно над главата и тргнете. 7.8-О . Пријатно руно од 7,8 унци направено со полиестер до 5 проценти создаден од рециклирана пластика-отпорна ткаенина со висока густина на бод за издржливост пријатна хауба со прилагодлива жица и манжетни со прилагодлива боја за влечење, Расцепен џеб од кенгур или без ознака или со лесно отстранета ознака за солзи за удобност.

Главните карактеристики

Избор на клиент