.

.

Глоквис Мажи 3д Печатење Кул Викинзи Тетоважа Резервоарот Блузи Лето Повик Графички Маица Маица Маица Елек

Глоквис Мажи 3д Печатење Кул Викинзи Тетоважа Резервоарот Блузи Лето Повик Графички Маица Маица Маица Елек

Вреднување на стоката:

DEN 271.20
Пристапност
Во достапна форма

Материјал-100% Полиестер. Овие маици изработени од одличен квалитет полиестер и памучна ткаенина, растеглива, дише, лесна, издржливост, мека и удобна за носење во сите денови и целосен опсег на движење. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Карактеристика : Мажите Работат Спортски Блузи, Машки Елек Резервоар маица, Печатени Врвови Без Ракави, Машки Елек Блуза, Мажи Летна Работна Облека.Опис : Пол : Мажи Човек, Господин, Машки, Момчешки Стил : Маици За Тенкови За Мажи, Маици Со Лабави Елеци Без Ракави, Печатени Спортски Маици Тип На Шема : 3д Дигитално Печатен Боја : Како Што Се Прикажани Сликите (Опционално)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестернеклин : Екипаж Должина на вратот : Без Ракависезона : Пролет, Лето, Aut, Зимаприлики : Дневно, Вежбање, Јога, Пешачење, Спорт, Секојдневни Карактеристики : 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент