.

.

Сонувај Ме Челзи 5-Во-Кабриолет Креветчето, Природни

Сонувај Ме Челзи 5-Во-Кабриолет Креветчето, Природни

Вреднување на стоката:

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Заоблените линии На Сонот На Мене Челзи 5-во-1 Кабриолет Креветчето обезбеди завршен изглед наоколу. Ова креветче во стилот на санки има стационарни страни и помала вкупна висина, така што е лесно да се достигне бебето. Платформата за душеци е прилагодлива на четири различни висини за да можете да ја спуштите бидејќи бебето може да седи и да стои. Ова кабриолет креветче ќе му служи на вашето малечко уште од детството преку средно училиште. Достапно во низа завршетоци, ова издржливо парче созрева веднаш заедно со вашето дете. Димензии : 58 L x 29 W x 39 H во. Изграден Од Новозеландско борово дрво. Достапни опции за боја. Се претвора од креветче во дневен кревет, во кревет со целосна големина. Целосна големина железнички секој продаваат одделно. Вклучени се сите алатки. Капацитет на тежина : 50 килограми. 4-позиција душек поддршка систем. Душек продаден одделно. Ги исполнува стандардите ЗА КПСС и АСТМ.

Главните карактеристики

Избор на клиент