.

.

Занает Елуиз Апстрактна Област Килим, 6'7 6'7 Плоштад, Сиво Зелена

Занает Елуиз Апстрактна Област Килим, 6'7 6'7 Плоштад, Сиво Зелена

Вреднување на стоката:

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на килим; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. Килимите од занаетчиската област се направени со користење на меки синтетички предива за трајна убавина и удобност под нозете. Големина : 6'7" х 6 '7" Плоштад. Достапно во повеќе големини. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Моќта Се Појави Во Турција. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Живеат Подобро.Колекција на занаетчиски Килими Современа Дизајнирана Област Колекцијата Занаетчиски Килими прикажува примамливи слики во вртливи бои и текстури со висок допир. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил.

Главните карактеристики

Избор на клиент