.

.

Производи За Домашни Миленици Фурхавен Голема Куќа За Миленичиња Отомон За Кучиња И Мачки-Бурно Сиво

Производи За Домашни Миленици Фурхавен Голема Куќа За Миленичиња Отомон За Кучиња И Мачки-Бурно Сиво

Вреднување на стоката:

DEN 479.84
Пристапност
Во достапна форма

Платнените ѕидови и капакот можат нежно да се исчистат по потреба со благ детергент. Хиги Лента (Сиви И Крем Ленти). Мали Димензии На Подножјето : Надворешни Димензии : 15,75" х 15,75 "х 15,75". Обложениот врв на оваа куќа обезбедува дополнителна изолациона удобност со заробување на природната телесна топлина на вашето домашно милениче за да создаде пријатно засолниште за вашето куче или мачка. Океанско Сино (Цврст Цијан).

Главните карактеристики

Избор на клиент