.

.

Текстура Крем Киселина Слободен Слика Рамка Душеци Со Бело Јадро Наклон Сече За Слики -

Текстура Крем Киселина Слободен Слика Рамка Душеци Со Бело Јадро Наклон Сече За Слики -

Вреднување на стоката:

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Нашите матбори Без Киселина се 4-слоеви и имаат Бело Јадро. Со вкупна големина од 16" х 20", овие душеци совршено се вклопуваат во 16" х 20" рамки. Секоја подлога е исечена за да ги подобри вашите фотографии од 12" х 16". Вистинската големина на отворање на подлогата е 11,5" х 15,5 " инчи, така што може безбедно и безбедно да ја прикаже вашата фотографија од 12" х 16", уметнички дела, игла, знак, итн. 25-Пакет. Ќе добиете 25 Индивидуални Душеци. Киселина Слободен, Бело Јадро 4-Слоја Душеци. Вкупна Големина 11 "х 14" - Наклон Сече Отворање Големина од 7,5 "х 9,5" за 8" х 10 " Слика. Поддршката и Јасните Кеси не се вклучени со оваа опција.

Главните карактеристики

Избор на клиент