.

.

Секира Фреско Тело Спреј За Мажи, Оз

Секира Фреско Тело Спреј За Мажи, Оз

Вреднување на стоката:

DEN 134.08
Пристапност
Во достапна форма

па, погоди што, постои! Секира Фреска Спреј За Тело Машкиот дезодоранс Ќе ве одржува свежи и сигурни кога е важно. Останете самоуверено свежи 48 часа со нанесување на Неколку брзи спрејови Со Спреј За Тело Со Фреска Од Секира за Мажи. Удар воздух. Прво завртете го капачето и испрскајте во форма на 7 (иако ќе се чувствувате како 10) преку градите. Накратко, ако барате спреј за тело без алуминиум за дезодоранси за мажи што ќе ве одржува посвежи подолго време и ќе ви помогне да мирисате на рај, штотуку го најдовте. Неговите ладни ноти на жалфија се составени од меки и кадифени билни мириси помешани со сочните, сочни, медени мандарински ноти за освежување и будење на вашите сетила. Достапно е и Во Феникс, Аполо, Црно, Темно Искушение и Студ од Мраз. Фреско Спреј За Тело ќе ви помогне да останете посвежи под притисок и да излезете од вратата чувствувајќи се самоуверено. Спреј За Тело со Фреска со секира ја лади вашата кожа за 11 степени затоа што сте потопли кога сте ладни.

Главните карактеристики

Избор на клиент