.

.

Инка Силиконски Склопувачки Преклопен Инка За Домаќинство Кујнски Алатки За Готвење Преносливо Вино Мини Пренослив Тенџере Со Масло Инка

Инка Силиконски Склопувачки Преклопен Инка За Домаќинство Кујнски Алатки За Готвење Преносливо Вино Мини Пренослив Тенџере Со

Вреднување на стоката:

DEN 160.00
Пристапност
Во достапна форма

Овие инки се погодни за секој во семејството да ги користи, многу лесно се чистат, едноставно се мијат со топла вода и додаваат малку сапун или ги ставаат во машина за миење садови. ●Материјал : Мека и флексибилна силиконска инка изработена од силикон за храна, без БПА. Отпорен на висока температура, нема потреба да се грижите дека инката може да го оштети здравјето на вашето семејство. €Дизајн : мини-склопувачки-Флексибилен-кујнски инка во собата.Телескопски дизајн на преклопување, лесен за поставување,материјал од силика гел отпорен на абење.

Главните карактеристики

Избор на клиент