.

.

Носителот Меморандум Рампа Бележник Контејнер Мрежа Меморандум Носителот Меморандум Рампа Диспензерот Салфетка Организатор

Носителот Меморандум Рампа Бележник Контејнер Мрежа Меморандум Носителот Меморандум Рампа Диспензерот Салфетка Организатор

Вреднување на стоката:

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Опис. Овој држач е држач за метални влошки, изработен од стабилен материјал. Со едноставен дизајн, мазен раб и површина; и има стилски, модерен дизајн, направете ја вашата работна маса да изгледа елегантно, луксузно. Широките отвори од врвот до дното овозможуваат брз и лесен пристап до белешки или бележници. Карактеристики. - Боја : Црна, Розово Злато. - Материјал : Нерѓосувачки Челик. - Големина : 9, 50Х9, 50Х7, 50см/3, 73Х3, 73Х2, 95ин. - Изработен од добар материјал, кој е цврст и сигурен, не е лесен за кршење, уживајте во долг век на траење. - Модерен и едноставен изглед кој го покажува вашиот вкус, а дизајнот на отворот го олеснува забележувањето колку белешки ви останале. - Добра идеја за подарок за вашето семејство, пријател, колега, наставник или некој што ви се допаѓа. - Мазна површина, спречете гребење на површината на вашата работна маса, лесно освојте ги услугите на повеќето луѓе. - Овој држач за бележник е едноставен во дизајнот и практичен во употреба, што ви дава пријатно искуство со користење. Изработен од добар материјал, кој е цврст и сигурен, не е лесен за кршење, уживајте во долг век на траење. |Модерен и едноставен изглед кој го покажува вашиот вкус,а дизајнот на отворот го олеснува забележувањето колку белешки ви останале. / Добра идеја за подарок за вашето семејство, пријател, колега, наставник или некој што ви се допаѓа. |Мазна површина, спречете гребење на површината на вашата работна маса, лесно освојте ги услугите на повеќето луѓе. |Овој држач за бележник е едноставен во дизајнот и практичен во употреба, што ви дава пријатно искуство со користење.

Главните карактеристики

Избор на клиент