.

.

Дирфоамс Женска Sn Сабо Патика

Дирфоамс Женска Sn Сабо Патика

Вреднување на стоката:

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Лесно се лизга и исклучува и со лесни за чистење дизајни што се перат во машина, овие удобни чевли се совршен избор за заминување покрај вратата! Влошките што апсорбираат удари обезбедуваат дополнителна поддршка и флексибилност онаму каде што ви треба, додека вклопувањето за дишење ветува целодневна удобност заедно со супер мека постава. . ЛЕСЕН МАТЕРИЈАЛ ЕВА : лесниот надворешен ѓон ЕВА обезбедува издржливост и апсорпција на удари заедно со стабилност и флексибилност. . ПЛЕТЕН ГОРЕН ДЕЛ ШТО ДИШЕ : 3Д двобојна плетена горна Или растеглива Ликра обезбедува удобно истегнување, дишење и вклопување. . ДИЗАЈН ЗА ПОДДРШКА НА ЛАКОТ : Обликуваната Влошка ЕВА апсорбира шок и обезбедува целодневна поддршка на лакот. . МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ : Треба освежување по долг ден? Нашите чевли се перат во машина! Само фрлете ги, поставете нежен, ладен циклус и исушете го воздухот. . ЦЕЛОДНЕВНО НОСЕЊЕ И УДОБНОСТ : Без разлика дали го шетате кучето, трчате задачи или си играте со децата, нашите чевли ќе ви овозможат целодневна удобност и се апсолутно задолжителни за справување со вашата листа на задачи. Обликуваниот Надворешен Ѓон од Мека Гума обезбедува издржливост и апсорпција на удари заедно со стабилност и флексибилност.

Главните карактеристики

Избор на клиент