.

.

14к Жолто Злато Закосен Раб Удобност Одговара Свадба Бенд Големина 8. БЕК040

14к Жолто Злато Закосен Раб Удобност Одговара Свадба Бенд Големина 8. БЕК040

Вреднување на стоката:

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

14к Жолто Злато 4мм Закосен Раб Удобност Одговара Свадба Бенд Големина 8.5 14к Жолто Злато 4мм Наклон Раб Удобност Вклопуваат Бенд Прстен - во 14к Жолто Злато-слободен подарок-подготвени накит кутија-Прстен Големина Опции : 10 11 12 13 14 4 5 6 7 8 9.

Главните карактеристики

Избор на клиент