.

.

Кроп Блузи Лажичка Вратот Жените Лето Тенок Врв Отсечени Халтер Шпагети Ремен Надвор Рамо Елек Резервоарот Врвот

Кроп Блузи Лажичка Вратот Жените Лето Тенок Врв Отсечени Халтер Шпагети Ремен Надвор Рамо Елек Резервоарот Врвот

Вреднување на стоката:

DEN 175.68
Пристапност
Во достапна форма

Сезона : Сите. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Должина На Ракавот : Без Ракави. Јака : V Вратот. Стил : Мода, Каузалкути Врвови Жени Свила Памук Беспрекорна Кошула Момче Облека Камизоли За Жени Долга Женска Табела : . Големина : S Биста : 84cm/33.07" Должина : 62cm/24.41"Големина : M Биста : 90cm/35.43" Должина : 64cm/25.20"Големина : L Биста : 96cm/37.80" Должина : 66cm/25.98"Големина : XL Биста : 102cm/40.16" Должина : 68cm/26.77"Големина : xxl Биста : 108cm/42.52" должина : 70cm/27.56" Материјал : мек, удобен, еластичен И лесен За носење. Материјалот Не Е Дебел Или Тенок, Кој Одговара За Лето И Носење Со Палто Во Кул Денови. Изгуби Без Ракави Долг Врв 2xl Врвови Жени Атлетски Врвови Девојки Линија Врвни Фустани За Жени. Карактеристики : Без Ракави, Тркалезен Врат, Отсечен Напред, Цврста Боја, Тенок Фит, Женски Маици, Секојдневни Кошули, Основни Маици, Женски Блузи, Летни Врвови На Резервоарот, Врвови Без Ракави. Вискоза Врвови Жени Воздух Врвот Жени Широки Блузи 3x Врвови Жените Кошула. Големина Ве Молиме Погледнете Ја Сликата Лево За Детали За Големината Памук Кардиган Градник Камизол 4х Тренинг Облека За Жени 2 Маичка Камизола Компресија Врвни Жени. : Овој Летен Резервоар Може Да Се Носи Со Фармерки/хеланки За Секојдневен Изглед, Или Со Вашите Шорцеви/здолништа за Шик Улична Мода, Спарувајќи Ја Тексас Јакна, Кардиган, Потпетици, Рамни Сандали и Убав Ѓердан. Лесно Е За Вашата Облека. 80-Ти Блузи За Жени 3х Долги Блузи за Жени Кошули За Жени Врвни Активни Лабави Врвови за Жени Пижами Врвни Жени. Овој резервоар ками кроп топ е погоден за одмор, клуб, забава, дом, секојдневен, дневен,плажа, одмор и други прилики. Тоа е секси врв за излегување во текот на летото и може да се користи како бралет во зима.Добро за сите сезони.

Главните карактеристики

Избор на клиент