.

.

Пацифик Нова Game Флипер Игра-Унисе Точка За Девојче Или Момче Возраст Години и повеќе

Пацифик Нова Game Флипер Игра-Унисе Точка За Девојче Или Момче Возраст Години и повеќе

Вреднување на стоката:

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Новата Batt МК Пацифик Батерија Управувана Маса Топ Флипер игра карактеристики светла, звучни ефекти и ЛЕР постигнувајќи. Стартувајте ја топката во акција и гледајте како рикошетира од браниците и пречките За Брза Забава Со Бесен Флипер! Соберете што повеќе поени на таблата СО РЕЗУЛТАТИ НА ЛЕР. Вашето дете ќе ужива во забавата со Флипери. Оваа игра со флипери е совршен унисекс подарок за девојче или момче. Препорачани Возрасти 3 години И Повеќе. Возраст : 3-8 години. 6 супер трепкачки светла. 8 различни супер звучни ефекти. Стартувајте или 1,2 или 3 топки одеднаш. Потребни се 3a Батерии Кои не се Вклучени.

Главните карактеристики

Избор на клиент