.

.

Лесна Нега Шанел Цветни Површина Килим, Чоколадо Мулти, 3'5'

Лесна Нега Шанел Цветни Површина Килим, Чоколадо Мулти, 3'5'

Вреднување на стоката:

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Safavieh Лесна Нега EZC735 D Чоколадо / Мулти Килим Колекцијата Лесна За Нега е наменета за оние кои бараат стручна изработка, практичност и стил. Овие килими оддаваат почит На Американската Земја и Европските дизајни од почетокот на векот. Рачно закачен со полипропилен, ткаенина легендарна по својата издржливост, овие килими ќе се спротивстават на елементите, притоа внесувајќи топлина и живост во секој простор за живеење. Килимот има приближна дебелина од 0,5 инчи.Повеќе од 100 години, САФАВИЕХ го поставува стандардот за фино изработени килими и мебел за дома. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Започнете со пребарување на тепих, мебел, осветлување, надворешен и домашен декор и откријте над 100.000 производи на SAFAVIEH денес. Safavieh Лесна Нега EZC735 D Чоколадо / Мулти Килим.

Главните карактеристики

Избор на клиент